Aktualności

Rodzinny piknik z Wehikułem i kilometrami złotówek

beznazwy

W niedzielę 5 czerwca zapraszamy wszystkich do parku Kusocińskiego. O godz. 12 startuje piknik rodzinny, organizowany przez „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską”, Przeczytaj cały tekst: Rodzinny piknik z Wehikułem i kilometrami złotówek – Nasz Olsztyniak http://naszolsztyniak.pl/358412,Rodzinny-piknik-z-Wehikulem-i-kilometrami-zlotowek.html#ixzz4AjX2MqO2”.

Podczas pikniku sporo będzie się działo zarówno na scenie, jak i wokół niej. Zaczynamy na sportowo, od biegów w dwóch kategoriach wiekowych: 7 lat i mniej oraz 8-11 lat (zgłoszenie dostępne na fitniefat.pl). Później do aktywności zaprosimy również rodziców. Ale nie tylko sport nas kręci. Również ci, którzy lubią tańczyć i śpiewać nie będą narzekać na brak atrakcji. Na scenie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe, m.in. olsztyńskie cheerleaderki Z Soltare i Pryzmat mini, uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie i szkoły Yamaha.
Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2016 roku.
Tradycyjnie również w czasie naszego pikniku rozstrzygniemy akcję „Kilometry Dobra”, którą prowadzi nasza Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.
Będzie też coś dla pań, czyli kilka bezcennych rad, jak zadbać o urodę oraz pokazy makijażu. Stowarzyszenie diabetyków z Olsztyna zbada poziom cukru i ciśnienie.
Będą również pokazy, m.in. tresury psów. To tylko niektóre z atrakcji. Do tego tradycyjnie to, co dzieci lubią najbardziej, czyli wielkie bańki, dmuchańce, animacje i malowanie buziek. Teatr Form Niezależnych Korzunowicz zaprosi do gry w kapsle.
Wstęp na nasz piknik jest bezpłatny. To będzie wyjątkowa podróż „Wehikułem czasu” „Gazety Olsztyńskiej”. Startujemy o godz. 12 na plantach przy hali UWM. …

http://orientacja.pl/361040,Rodzinny-piknik-z-Wehikulem-i-kilometrami-zlotowek.html#axzz4AlWUQC00