Niewidoczne

KONKURS „GODNI NAŚLADOWANIA”

 

phpThumb_generated_thumbnailjpgGALA KONKURSU „GODNI NAŚLADOWANIA”

 

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zapraszają na uroczystą Galę XI edycji Konkursu „Godni Naśladowania”, która odbędzie się 10 września 2014, godz. 17.00 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie przy ul. Głowackiego 1. 

 

Konkurs „Godni Naśladowania” organizowany jest  przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego  już po raz jedenasty. Również w tym roku patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Jacek Protas.

Ideą konkursu jest promowanie najlepszych inicjatyw społecznych w regionie. Podczas tegorocznej Gali przyznane zostaną nagrody w siedmiu kategoriach konkursu „Godni Naśladowania”, tj. na najlepszą inicjatywę organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę samorządu lokalnego województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi, na najlepiej działający podmiot dialogu społecznego i obywatelskiego województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatywę na rzecz osób starszych w województwie warmińsko-mazurskim, animator społeczny, na najlepszy produkt ekonomii społecznej województwa warmińsko-mazurskiego, na najlepszą inicjatyw organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego o charakterze międzynarodowym.

XI Gala Konkursu „Godni Naśladowania” będzie nie tylko okazją do wręczenia nagród, ale również okazją do spotkania się w szerokim gronie, integracji sektora oraz rozmów w kuluarach, na które tak często brakuje nam czasu. Tegoroczną Galę uświetni również występ chóru Collegium Juvenum, laureata wielu konkursów krajowych i zagranicznych.

Zachęcamy serdecznie do udziału w Gali, jak również zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji wśród organizacji i instytucji z naszego regionu.

 

 

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 5.09.2014 r. pod numerem 89 512 58 76 lub mailowo na adreselzbieta.mierzynska@warmia.mazury.pl

 

 

 

Z poważaniem,

 

Marek Borowski

 

Przewodniczący Rady Organizacji Pozarządowych

 

Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

 

 

Do pobrania:

 

Zaproszenie oraz program 

http://www.ropwwm.org.pl/