Aktualności

Wyjazdowy opłatek PSD Kół z Olsztyna i Olsztynka

Kolejna integracja 09.12.16r. wyjazdowe spotkanie opłatkowe. Już kolejny raz wraz z zaprzyjaźnionym Kołem PSD w Olsztynku spędzamy wspólnie czas. Nasze spotkania zawsze obfitują w mnóstwo atrakcji.

Tym razem pojechaliśmy do Św. Lipki gdzie wysłuchaliśmy koncertu organowego w Sanktuarium Maryjnym.

wm_offer_147

http://www.swlipka.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=5

Kolejny przystanek to Kętrzyn i tu trafiliśmy do bobkowego raju. Bombki wszelkich kształtów, kolorów, zdobień i w cenach nie do uwierzenia (dosłownie na każdą kieszeń).

 

beznazwy

http://www.bombki.2ap.pl/

Po zakupach pojechaliśmy do Mazurolandi. Miejsca bardzo ciekawego, bowiem tam można obejrzeć: Park Miniatur Warmii i Mazur, Park Militariów, pojeździć po Poligonie.

No i można spotkać św. Mikołaja.

Nie ważny jest nasz wiek ważny jest magii czas, kiedy Pan w czerwonym ubranku daje nam chwile radości jak byśmy znowu byli dziećmi i pierwszy raz przeżywali święta te jedyne w swoim rodzaju   Święta Bożego Narodzenia.

Dostaliśmy certyfikaty Pomocnika św. Mikołaja, malowaliśmy bożonarodzeniowe, figurki gipsowe. Pisaliśmy listy do św. Mikołaja i to zadanie okazało się bardzo trudne (dla nas dorosłych).logo

http://www.mazurolandia.pl/dlagrup

Po ciężkiej pracy powróciliśmy do Św. Lipki na opłatkową kolacje. W Karczmie Berta podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia. No i to, co było naj, naj smaczniejsze na kolacji: PIEROGI RUSKIE, PIEROGI z KAPUSTĄ I GRZYBAMI, KARTACZE, barszcz, surówka.  

Nie da się opisać smaku tych wspaniałości. Kto będzie chciał się przekonać sam musi pojechać i posmakować.

 

Dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy spędzić czas, wszystkim, którzy byli z nami i postarali się o to, że na zawsze pozostanie trn dzień w naszej pamięci. 

logo

http://www.karczmaberta.pl/index.html