Aktualności

Urodzinowa majówka

DSC0462028 maja 17r. na łonie natury w Leśnych Wrotach (Wojtkowizna) obchodziliśmy urodziny członków naszego stowarzyszenia. Jubilatów było szesnastu, co można zauważyć na fotkach, bowiem każdy z nich miał na sobie czerwoną bluzkę. Jubilaci kończyli lata bądź będą kończyli 18 + w miesiącach: od stycznia do sierpnia.

Pogoda jak zawsze nam dopisała, smakołyków było, co niemiara, a i humory dopisywały. Jak zawsze bawiliśmy się bardzo, bardzo dobrze.

konwaliewkoszu

 

Trudno myśli ubrać w słowa,

oddać piórem życzeń kwiat..

wyrzec to, co serce chowa..

Powiem krótko: żyj 100 lat

 

 

 

„… Obecnie urodziny to przede wszystkim czas świętowania, wspólnego bycia razem,   wspomnień ważnych czy zabawnych wydarzeń z życia solenizanta i cieszenia się z tych chwil. Mało, kto pamięta o starożytnych wierzeniach i tradycjach. Warto jednak, abyśmy wiedzieli, że radość ze wspólnego obchodzenia urodzin trwa już od tysięcy lat. I dlatego, zamiast szykować kolejną sałatkę, sprzątać zapamiętale mieszkanie czy polerować sztućce skupmy się w tym wyjątkowym dla nas dniu na tym, co rzeczywiście ważne wspólnym świętowaniu i radości. Życzymy bardzo udanych urodzin! ….”

Jeżeli się chcesz dowiedzieć czegoś o świętowaniu urodzin poczytaj: Skąd się wzięły świeczki na torcie