Aktualności

Miej zdrowie pod kontrolą 25.04.15r. (sobota)

1383606212_logo_zpk_serceWiosna — miej Zdrowie pod Kontrolą!

http://www.telewizjaolsztyn.pl/10,4128-%26quot%3bzdrowie_pod_kontrola%26quot%3b_czyli_bezplatne_badania_i_konsultacje.html

Nasze Panie biorące udział w badaniach przesiewowych Jolanta i Elżbieta przebadały na wadze – analizatorze masy ciała 100 osób.

Bardzo Paniom dziękujemy

Bardzo Paniom dziękujemy

 

Już w sobotę 25 kwietnia Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland
ma zaszczyt zaprosić wszystkich mieszkańców Olsztyna na V edycję ogólnopolskiej inicjatywy o nazwie „Zdrowie pod Kontrolą”. Wydarzenie odbywać się będzie na terenie Galerii Warmińskiej w godzinach od 11.00 do 19.00

Przez cały czas trwania imprezy studenci medycyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie będą wykonywać bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego, poziomu glukozy i cholesterolu we krwi, stężenia wydychanego tlenku węgla, a także zawartości wody i tkanki tłuszczowej w organizmie. Będzie można poddać się badaniu EKG oraz spirometrii czy uzyskać porady dietetyczne, okulistyczne, stomatologiczne i wiele innych. Dla najmłodszych przygotowano „Szpital Pluszowego Misia” – wyjątkową zabawę, podczas której przyszli lekarze zatroszczą się o potrzeby zdrowotne ukochanych pluszaków Państwa pociech.

Wszystkie Panie w wieku 40 – 75 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi oraz Funduszy Norweskich. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel.: 58 666 2 444

Bezpłatne badania i konsultacje medyczne uświetni występ zespołu HLA, który propaguje ideę Transplantologii, w koncercie pod hasłem „Podziel się swoim HLA — zostaw Serce na ziemi”.
Zdrowie to jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie dano nam w życiu, dlatego IFMSA-Poland gorąco zachęca do spędzenia soboty na pogłębieniu wiedzy na jego temat w miłej atmosferze.
O organizatorze:
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland to największa w Polsce organizacja zrzeszająca studentów uczelni medycznych. Stanowi część międzynarodowej federacji, a jej celami są zwiększanie prozdrowotnej świadomości społeczeństwa, edukacja studentów kierunków medycznych oraz działalność charytatywna i zabieganie o przestrzeganie praw człowieka.

101010