Aktualności

Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem 25-26 września

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie koordynujących zbiórkę żywności. Poniżej podajemy sklepy, w których członkowie naszego stowarzyszenia będą zbierać żywność.

Biedronka ul. Barczewskiego – za Warmia Tauer
BIEDRONKA ul. Wyszyńskiego
BIEDRONKA ul. Piłsudskiego – D. H. Viktor,
BIEDRONKA ul. Kołobrzeska
BIEDRONKA ul. Okrzei
LIDL ul. Bałtycka
LIDL ul. Barcza
LIDL ul. Pstrowskiego
MALWA ul. Piłsudskiego
Niezapominajka ul. Jagiellońska
RAST ul. Gotowca
STOKROTKA ul. Wilczyńskiego
TESCO ul. H. Sawickiej

imagesW najbliższy weekend 25 i 26 września (piątek i sobota) w całej Polsce odbędzie, już po raz 12 Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Posiłkiem. Zachęcamy do wpisania na listę swoich zakupów na najbliższy tydzień, produktów na rzecz najuboższych dzieci.

Produkty rekomendowane to:
prod_milkprod_cerealsprod_jamprod_oilprod_flourprod_can

W sklepach spożywczych na terenie całej Polski, w okolicach sklepowych kas czekać będą na Państwa wolontariusze Banków Żywności. Prosimy o przekazanie wolontariuszom kilku produktów spożywczych.
Produkty przekazane podczas zbiórki żywności Podziel się Posiłkiem trafią do magazynu Banku Żywności. Tam zostaną posortowane, zważone i policzone. Następnie przekażemy produkty podopiecznym organizacji charytatywnych, które systematycznie wspierają dzieci z najuboższych rodzin.
images (1)Początek roku szkolnego to trudny okres. Rodzice i opiekunowie zwykle stają przed trudnymi wyborami, czy kupić szkolne przybory, jesienne ubrania, czy przygotować posiłki dla dzieci. Dlatego, co roku w partnerstwie z firmą Danone organizujemy zbiórkę żywności Podziel się Posiłkiem.