Aktualności

Warsztaty żywieniowe

tego-jeszcze-chyba-tutaj-nie-bylo-a     W dniu dzisiejszym (17 maja 2016r.) odbyły się warsztaty żywieniowe. Wzięło w nich udział około 40 osób. Stało się już tradycją, że członkowie Koła PSD z Olsztynka razem z naszym Kołem aktywnie bierze udział w naszych szkoleniach.

Wykład prowadziła Pani mgr Małgorzata Pietrzak – Brzozowska Psychodietetyk Mazurskiego Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej z Ełku.

logo-200x110 http://centrumdiamed.pl/

Tak opisała warsztaty szefowa Koła PSD z Olsztynka

Psd Olsztynek

Cześć, kochani słodziacy. Pragnę poinformować Was, że chętni członkowie wzięli dziś udział w szkoleniu na temat zdrowego żywienia. Robiliśmy sami zakupy, tworzyliśmy piramidę zdrowego żywienia, pod bacznym okiem psychodietetyka. Nieobecni niech żałują!!!!

Nic dodać nic ująć.