Aktualności

Kino Helios 21.11.17r.

Wybraliśmy się do kina na kolejną część filmu LISTY DO M 3, warto było. Polecamy

O czym jest film Listy do M. 3
Podobnie jak i poprzednie części serii Listy do M., Listy do M. 3 to również kilka przenikających się historii, których akcja rozgrywa się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Najłatwiej więc będzie na szybciora po dwa zdania sklecić o każdym z tych wątków.
Melchior (Tomasz Karolak) pracuje w centrum handlowym jako Mikołaj. Kiedy jego syn Kazik (Mateusz Winek) wpada na ślad dziadka, który dawno temu zostawił rodzinę i Kazik nie miał okazji go poznać, rusza z niechętnym ojcem do Piotrkowa Trybunalskiego, by go odnaleźć. Wiele wskazuje na to, że dziadek Czarek (Andrzej Grabowski) nie zrezygnował ze swojego starego sposobu na życie i dalej jest naciągaczem.
Szczepan i Karina Lisieccy (Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant) większość czasu spędzają na wychowywaniu malutkiego wnusia. Karina jest coraz bardziej sfrustrowana byciem babcią oraz tym, że wciąż młody przecież Szczepan zdziadział na tyle, że nie można z nim zrobić niczego szalonego. Na domiar złego Karina podejrzewa u siebie śmiertelną chorobę.
Wojciech (Wojciech Malajkat) wciąż pogrążony jest w żałobie po śmierci żony (Agnieszka Wagner). Wścieka się, gdy córka jego nowej gosposi (Izabela Kuna) myszkuje w jego rzeczach. Na kopach zwalnia z pracy gosposię, ale jej córka Dusia (Weronika Wachowska) postanawia upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Sprawić, żeby mama nie płakała za robotą, a Wojciech nie płakał już za żoną.
Gibon (Borys Szyc) wzdycha do pani z radia. Pani z radia to Karolina (Magdalena Różczka), która wciąż nie znalazła swojego wymarzonego rycerza na białym koniu. Partner Gibona, Boguś (Zbigniew Zamachowski) podpowiada mu, żeby zdobył się na odwagę, zadzwonił do radia i powiedział Karolinie, co do niej czuje.
Zuzę (Katarzyna Zawadzka) coś uwiera w związku. Snując się po ulicach Warszawy w poszukiwaniu złamanej choinki, poznaje Rafała (Filip Pławiak). Rafał jest weterynarzem, który urządza akcję, której celem jest znalezienie domu dla porzuconych psów. Zuza kocha psy.
Jadzia (Hanna Śleszyńska) i jej mąż (Joachim Lamża) przeżywają nawianie z domu ich córki. Ludzie w miasteczku plotkują, że pewno już biega po stolicy z brzuchem.
Szefu w jednej z warszawskich firm Andrzej (Marcin Kwaśny) wplątał się w niebezpieczny romans, który w Wigilię może wybuchnąć mu prosto w twarz i porozwalać jego poukładane życie.

Zapożyczone za strony: http://quentin.pl/2017/11/listy-do-m-3-recenzja-filmu.html