Aktualności

Bal Księżniczek i Książąt

Przed balem:

Dworek w Łężanach:

 

 

Album ze zdjęciami:https://www.facebook.com/pg/Towarzystwo-Miłośników-Reszla-i-Okolic-463390137116312/photos/?ref=page_internal

  

Bal Księżniczek i Książąt – patriotycznie

III Bal Księżniczek i Książąt w pałacu w Łężanach rozpoczęliśmy patriotycznymi akcentami; hymnem, polonezem i mazurem. Przez całą zabawę towarzyszyły wszystkim biało-czerwone kotyliony przypominające o wyjątkowym charakterze dnia. Przepraszamy za słabą jakość nagrania. Niestety, oświetlenie sali balowej było zbyt "nastrojowe" 🙁

Posted by Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic on Samstag, 11. November 2017

Bal Księżniczek i Książąt – menuet

Niestety, nastrojowe oświetlenie sali balowej nie pozwoliło na dobrą jakość nagrań wideo. Ale… menuet w złotej sali pałacu w Łężanach udało się nagrać w miarę dobrze. Zachwyćmy się więc gracją tańca uczestników zabawy. Czyż nie sprawiają wrażenia jakby przynależeli do tego miejsca? Piękne księżniczki, uroczy książęta… Ach!

Posted by Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic on Mittwoch, 15. November 2017

III Bal Księżniczek i Książąt w pałacu w Łężanach

Poddaliśmy się presji naszych sympatyków, żeby mimo złej jakości pokazać nagrania wideo z Balu Księżniczek i Książąt w pałacu w Łężanach. Zapraszamy więc do poznania części uczestników tej wyjątkowej, niepowtarzalnej zabawy oraz obejrzenia fragmentów wspólnej zabawy przy tańcach "Dwóm tańczyć się zachciało" i "Kaczuchy". Niebawem, kolejne relacje wideo.

Posted by Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic on Mittwoch, 15. November 2017

Bal Księżniczek i Książąt 2017 cz. 4

To już ostatnia porcja wspomnień z tegorocznego Balu Księżniczek i Książąt w pięknym pałacu w Łężanach. Dziękujemy wszystkim za miłą i radosną zabawę.

Posted by Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic on Samstag, 18. November 2017